Miejsce gdzie nauka spotyka się z biznesem.

Założyciele

Laboratorium Innowacji KUL – Inauguruje działalność

W dniu wczorajszym w Collegium Jana Pawła II na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbył się wyjątkowy wykład inaugurujący Laboratorium Innowacji KUL Bank PEKAO S.A. Laboratorium to nowoczesne miejsce, w którym kreatywność, rozwijanie kompetencji oraz wsparcie przedsiębiorczości i innowacji są priorytetami. Łączy ono świat nauki z biznesem, tworząc inspirującą przestrzeń do wspólnego rozwoju.

W inauguracji uczestniczyli przedstawiciele KUL, w tym prof. dr hab. Marian Żukowski i mgr Michał Pukacz, oraz reprezentanci Banku PEKAO S.A., w tym dr hab. Antoni Magdoń, prof. KUL, oraz Kubasiewicz Czesław. Wyjątkowym gościem i prelegentem był Pan Bogdan Łukasik, Prezes Zarządu Modern-Expo Group, firmy partnerskiej Laboratorium, który podzielił się swoją fascynującą historią biznesową oraz spojrzeniem na przedsiębiorczość.

W trakcie swojego wykładu pt. „Przedsiębiorca – zawód czy powołanie?”, Pan Prezes Bogdan Łukasik przekazał cenne wskazówki dotyczące przedsiębiorczości. „(…)Tylko wiara trzyma zespół i motywuje do działania. Jeżeli chcecie odnieść spektakularne sukcesy w biznesie to musicie wyjść ze strefy komfortu. Jest to bardzo trudne, ale ten setny raz będzie lepszy niż ten pierwszy. W biznesie najtrudniejszy jest ten pierwszy krok a później konsekwencja byście się nie poddali. Porażka jest składową sukcesu, nie należy jej się bać a trzeba umieć się po niej podnieść jak najszybciej. (…)” Jego inspirujące słowa były skierowane do słuchaczy oraz gości zgromadzonych na inauguracji.

Frekwencja wśród studentów na wydarzeniu była imponująca. To tylko pokazuje jakim zainteresowaniem cieszy się podejście Laboratorium Innowacji KUL Bank PEKAO S.A., które w swoich działaniach stawia na przekazywanie praktycznej wiedzy i aktualnych tematów co zyskuje duże uznanie wśród studentów.

Laboratorium Innowacji KUL Bank PEKAO S.A. to dynamiczna przestrzeń, która nie tylko inspirować będzie rozwijanie przedsiębiorczości i innowacji, ale także kształcić pokolenie liderów gotowych na wyzwania przyszłości.  A jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami biznesowymi, jesteś gotów na nowe wyzwania, inspirujące projekty i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku – to dołącz do Laboratorium Innowacji. Zapisy i więcej informacji w sekcji dołącz do nas.

Twój most do przyszłości. Dołącz do nas.

Linki

Kontakt

© 2024 · Laboratorium Innowacji