Miejsce gdzie nauka spotyka się z biznesem.

Założyciele

O NAS

Twój most do przyszłości.

Jesteśmy dumni, że przedstawiamy Laboratorium Innowacji KUL, dynamiczne centrum dla studentów, pracowników naukowych i kadry uczelni, które doskonali umiejętności w obszarach kluczowych dla dzisiejszej gospodarki opartej na wiedzy oraz łączy naukę z biznesem.  Integrujemy i inspirujemy środowisko. 

W Laboratorium Innowacji, uczestnicy mają możliwość pracy nad realnymi problemami i wyzwaniami, które są zgłaszane przez naszych cenionych partnerów biznesowych. To właśnie te wyzwania stają się punktem wyjścia dla naszych uczestników, którzy podczas intensywnego procesu kształcenia mają szansę nie tylko zgłębiać teorię, ale przede wszystkim doskonalić umiejętność praktycznego rozwiązywania rzeczywistych problemów.

Michał Pukacz

Michał Pukacz

Laboratorium Innowacji 

“W Laboratorium Innowacji KUL łączymy edukację, innowacje i współpracę z biznesem, aby przygotować Cię na wyzwania nowoczesnego świata. Nasza misja to stworzenie otwartego, inspirującego środowiska, w którym rozwiniesz praktyczne umiejętności, odkryjesz innowacyjne pomysły i zbudujesz przyszłość gotową na rewolucję AI."

Liczba wykładów głównych i warsztatów u partnerów.

14

Liczba studentów.

194

Liczba partnerów biznesowych.

7

Nasz zespół

avatar
Michał Pukacz Laboratorium Innowacji
avatar
prof. dr hab. Marian Żukowski Koordynator Laboratorium Innowacji

Masz jakieś pytania? Nasz zespół z chęcią Ci na nie odpowie.

Odkryj innowacyjne rozwiązania, rozwijaj swoje umiejętności, i weź udział w ekscytujących projektach. Nie czekaj, dołącz do nas już teraz i otwórz drzwi do przyszłości! Kliknij poniżej, aby zobaczyć więcej.

Twój most do przyszłości. Dołącz do nas.

Kontakt

© 2024 · Laboratorium Innowacji