Miejsce gdzie nauka spotyka się z biznesem.

Założyciele

USŁUGI

Oferujemy dwie ścieżki rozwoju.

Laboratorium Innowacji na KUL to miejsce, gdzie innowacja i edukacja łączą się, aby przygotować uczestników do przyszłości. Dzięki naszemu podejściu, uczestnicy stają się gotowi na rewolucję AI i dynamiczne zmiany w biznesie oraz technologii.

194

Osób przeszkolonych

99

Zadowolenia

Oferujemy dwie ścieżki rozwojowe, tj. „Ścieżka Self & Marketing” oraz „Ścieżka Startup & AI Tech”, gdzie uczestnicy zostaną poprowadzeni przez dobrze wyważony program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Dzięki współpracy z biznesem uczestnicy mają możliwość pozyskania cennej i najbardziej aktualnej rynkowo wiedzy od naszych partnerów. W trakcie całego procesu, nasi uczestnicy pracują w zespołach nad konkretnymi projektami i analizują zagadnienia związane z obszarami e-commerce, social media oraz startupów i technologii. Na zakończenie programu kształcenia, każdy uczestnik otrzymuje dyplom, który potwierdza zdobyte kompetencje oraz zaangażowanie w proces edukacyjny. Co ważne, Laboratorium kładzie nacisk na praktyczne efekty pracy uczestników, dlatego każda ze ścieżek kończy się prezentacją wypracowanych rozwiązań. Jest to doskonała okazja dla uczestników, aby zaprezentować swoje projekty i osiągnięcia zarówno przed naszymi partnerami biznesowymi, jak i przed szerokim audytorium, co w znaczący sposób wzmacnia ich umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

Ścieżka

SELF & MARKETING

Dla zainteresowanych: E-commerce i Social media. Rozwijamy zdolności kreatywne i analityczne naszych uczestników poprzez zajęcia z marketingu, zarządzania relacjami z klientami oraz podejmowania decyzji opartych na danych. Współpracujemy również z firmami, aby zagwarantować praktyczne doświadczenie w projektach związanych z e-commerce i social media.

Ścieżka

STARTUP & AI TECH

Dla osób, które mają pomysł na własny biznes lub szukają pomysłu. Inspirujemy przyszłych przedsiębiorców do tworzenia nowatorskich startupów poprzez zajęcia z Design Thinking, walidacji produktu, strategii finansowania i wykorzystania sztucznej inteligencji. Nasze seminaria obejmują tematy związane z prezentacjami, skalowaniem startupu, AI  i cyberbezpieczeństwem, aby zapewnić kompleksowe przygotowanie do wyzwań biznesowych.

Twój most do przyszłości. Dołącz do nas.

Kontakt

© 2024 · Laboratorium Innowacji